Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brutální dieta

7. 7. 2008

 

 …. Když jsem si stoupla na váhu a ta mi ukázalo nemilosrdné číslo, za které by se nemuselo stydět ani prase na výkrm na sádlo, protože to na šunku (80-90kg) už by bylo označené za „nevhodné“ . Rozhodla jsem se JEDNAT !!!  Máma objevila Mléčnou dietu Rajko Dolečka a zhubla za 14 dní 5 kg .. autor uvádí že se má zhubnout 7-8 kg, takže doufám, že se přiblížím jemu  ..
   Takže jsem začala .. tato dieta zdá se být poněkud brutální Tedy první den rozhodně - jídelníček pro 1.den spočívá pouze v pití mléka po 250 ml – a to 5x denně. Odpoledne už jsem šilhala hlady a v lese si utrhla aspoň pár borůvek a večer jsem šla raději brzo spát, aby mě to nelákalo k mé  nejlepší kamarádce - ledničce …
   ..Krize přišla i den pátý, kdy jsme jeli na chatu a já šla krmit lesní zvěř – tzn. vzala jsem si tašku suchého pečiva a šla ho dát do krmelce a druhou půlku pod doubek .. kam jsou zvyklí chodit. Rozházela jsem pečivo pod doubek a najednou jsem HO uviděla ….. ležel tam schoulený, bezbranný … a byl neodolatelný !! … Byl to  kousek vánočky!!!! Moje chuť na pečivo, které bylo v dietě zakázané  byla obrovská – neodolala jsme a sebrala ze země ten skvost, očistila ho od listí a zakousla se a byla chvíli šťastná jako blecha  … a podruhé … byly to takové mé soukromé gastronomické orgie uprostřed lesa, po týdnu hladu … pak mi začalo být líto hladové lesní zvěře a hodila jsem jim zbytek zpět.
   Další krize přišla v sobotu večer.. najela jsem si na webové stránky Mac Donaldu a prohlížela si kvalitní obrovské fotky všeho jídla – hlavně tedy Big maců a tak podobně a představovala si jak asi každý z těch sendvičů chutná a měla chuť sežrat celej mekáč.
   Další zajímavý okamžik  přišel den sedmý, kdy si servírka na Křivoklátu stěžovala, že má pořád po třech dětech 52 kg a ať dělá co dělá, nemůže přibrat, měla jsem chuť jí namlátit … no není tohle nespravedlivé??  .. i když Bůh ví kde je pravda, mě vždycky na Miss ČR rozesmějí modelky, které prohlašují, že mají rádi česká jídla – knedlíky, omáčky , svíčkovou hlavně  ... hmmm  ale jak říká moje máti – to mají rádi – ale na obrázku ... a taky mě pobaví, jak hlásají že jedí co chtějí a žádné diety nedrží …. No z toho hladovění už asi člověku občas hrabe, ani se jim nedivím - můžu potvrdit (viz moje příhoda s vánočkou). Takže všem hladovějícím hodně úspěchu ve schazování!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jíst všechno ale s rozumem

(Michaela, 2. 8. 2012 23:22)

Dobrý den nevím jestli jsou tyto diety nejlepším nápaem pochybuji že tohle někdo dokáže vydržet celý život.Já si počítám kj a snažím se o co nejvíc pohybu zahrada eliptial plavání posilovna na protažení a během prvních 2 týdnů jsemměla 6 kg dole.Je ted ravda že místo čokolády a sušenek jím ovoce smažený nejím a min solím teda skoro vůbec ale je to o to si zvyknout.Dostávám do sebe všechnydůležié látky vitamíny a minerály a dá se to vyžet elý život.

dieta Rajko Dolečka

(Zuzka, 13. 10. 2010 16:10)

Ahojky takže já držím tuhle dietu už 4 den,a je to maso porce jsou opravdu malinkate jako pro vrabce!!!Zrovna ted jsem ´měla svačinu o velikosti 10dkg mrkve!Pokud budete chtít tuhle dietu držet tak si najedte do vyhledávače a zadejte dieta rajko dolečka tam jsou rozpisy jak to má vypadat.Ale upozornuju, že se to musí dodržovat!!!Nesmí se nic kombinovat a ani krást vánočku zvěři jinak budete na začátku:-)))A to by jste určitě nechtěli !!!Jinak za 4 dny mám 2kg dolu a 5cm v pase:-)Držím palce!!

dvdvd

(dcdfdfdv, 12. 8. 2010 23:36)

Už první den jsem ztroskotala:(

PROSÍM O POMOC

(dietařka, 3. 8. 2010 23:11)

Nevím jestli táhle stránka ještě funguje ale prosím poslala by jsi mi na tento E-mail dietarkyne@seznam.cz ROZPIS CELÉHO JÍDELNIČKU?....MOC PROSÍM MÁM 90 KG A NUTNĚ POTŘEBUJI ZHUBNOUT MOC DĚKUJI ZA POMOC:) Co nejdříve děkuji mockrát

:-)

(Radka, 5. 3. 2009 16:50)

ahoj..mohla by si mi prosim poslat rospis diety na celi tyden:-) na email??:-) Radisek.myska@seznam.cz dekuji:-)

Jindrovi

(Evík, 10. 8. 2008 4:22)

Ahoj Kamarade janči :) Koukám že nejsem sama kdo je v noci vzhuru

:-)

(Jindra, 10. 8. 2008 1:59)

Představa holčiny, jak "okrádá" lesní zvěř, jen aby ukojila svou touhu - po kousku vánočky...

To se nedá, zkusim to dopsat jindy, až smát se nebudu!

Jó, jó, jó

(SiskaD, 8. 7. 2008 19:12)

Jsi lepší, já nejenže vím až teď ta dieta je čí, ale dokonce z ní vím jen to mléko první den...a už to mi působí problém...páč balení mléka má litr. 5* 0,25 litru ´1,25 litru...a co s tím zbývajícím 0,75 litrem???