Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kokot z autoservisu a Babiččiny moudré rady

22. 11. 2008

Obrazek

 

   Tak nám začala zima. Auto-servisy praskají ve švech a všichni si  na poslední chvíli vzpomněli, že je na čase přezout jejich čtyřkolé miláčky na letních gumách. Já patřím také do kategorie "všichni" :). Takže jsem mrzla hodinu a půl před servisem a čekala až se na mě dostane řada ... Až slečince v kabátku od Prady a papírovou taštičkou s nápisem Hotel "Four Seasons" s panem otcem (nebo milencem?) vymění gumy na její slaďoučce stříbrné Toyotce Corolce a ona docupitá z milencovy stříbrné limuzíny (Toyota AVENSIS) zpět do svého roztomilého autíčka - které si zasloužila za poctivý orální sex (?) .... No, verze že by to byla dceruška, by nebyla tak zajímavá, tak se přidržím téhle :D.

 

   Když jsem se konečně dostala na řadu, automechanik mi začal vyprávět "veselé historky" o kolegovi Jardovi a já čekala skrytou kameru, páč takový hlody (kterejm se smál jen on) jsem snad ještě nezažila ! ... Silně mi připomínal Pavla Lišku když vyprávěl v Pupendu o Britě :D (kdo to nezná, odkaz na youtube, stojí to za to: http://www.youtube.com/watch?v=gYyNzb0HNx4  . . . ... prostě machr největší. No pak komentoval mé auto, že je složené asi ze dvou aut a podobné jobovky atd atd ...A zakončil to tím proč chodím do autoservisu s takovou prkotinou jako je výměna kol .. Proč mi to neudělá muj chlap ... No nádhera, ze dna jsem se dostala ještě kousek pod něj a měla chuť se rozbrečet a mezi vzlykama mu říct, že mě žádnej nechce ... Ale neřekla jsem nic .. pak se na to zeptal ještě několikrát, ale to už jsem byla totálně vyřízená a nic ze mě nedostal .. Martin měl pravdu, když jsem mu to psala na ICQ, psal: "Jsi mu měla možna říct, že kdyby nebylo takovych lidi jako ty co jezdi do servisu tak by žrali travu a nyni by asi neměli co žrat" a nebo: "A nebo mu mužeš říct, že nemaš chlapa od toho aby ti měnil pneumatiky že na to maš levnou pracovní sílu" :D Martínek mě potěšil, napsal co jsem potřebovala slyšet a už mi bylo hned líp, díky Martínku :) jsi hodnej :)

 
 

Obrazek

  

 

   Druhá studená sprcha následovala když jsem ze servisu dojela k babičce a přivezla jí a mámě indiánky. Při pohledu na mě hned začala, že ještě že jsem přinesla aspon tohle s tim sněhem, že po tom tak nepřiberu, že to je to poslední co bych se svou postavou potřebovala. Pak jsem stála a ona že mám hezkej svetr že mi sluší, ale kdybych tak zhubla 20 kilo, že takhle to holt nebude nikdy ono ..

 

  No to jsem se mohla jít rovnou zahrabat, je docela troufalé že s touhle postavou ještě vycházím ven ..... Že? :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Toyota

(Jindra, 23. 11. 2008 16:20)

První odstavec se mi líbí, především prvá verze - je o životě :-)

Jindříšku

(Evík K, 23. 11. 2008 16:04)

Valkýra se fotí jen ve válečném obleku, nemá čas na ptákoviny, musí bránit národ :)

Fotka

(Jindra, 23. 11. 2008 16:02)

Já chci také fotku. Může být klidně v rouše Evině :-)

Neboj

(Evík K, 23. 11. 2008 15:52)

Pošlu ti fotku :D

Evičko!!!

(SiskaD, 23. 11. 2008 15:47)

To je provokace...a ta čokoláda nahoře....panenko skákavá, já snad jedu na Silvestra do Kladna:-(

Děcka to je zákusků

(Evík K, 23. 11. 2008 15:42)

... z jednoho článku :)
A víte co budu mít za dorta k narozkám?
HARLEKÝN ... už se tesim až mi pukne žaludek :DDD a uplně si představuju chuť obou šlehaček :)

legrácky tuplem

(Jindra, 23. 11. 2008 15:31)

Pokud tomu říkáte umění, tak potom ty chlapáky lituji. To už raději stoletou vodu :-) S chlapem se přece musí jednat v rukavičkách a s něhou. Tím ale nemyslím všechny ostatní.

Indiáni jsou brrr už svou podstatou, pěna obalená umělou čoko - Poláci té pěně říkají "ptačí mléko", nevím sice proč, ale určitě mají pravdu.
Na druhou stranu žloutové věnečky, nebo větrníky - to je pravá mana pro horaly.

Jistě, máš pravdu, mohl bych nějaké kilo přibrat, ale kompenzuji to tím, že nosím na zádech baťoh. Obrana proti prudkému větru, u nás tak obvyklému.

žádný legrácky:P

(SiskaD, 23. 11. 2008 15:19)

Hele, my to taky s chlapama umíme a dělaj si z nás - v lepším případě - taky jenom legrácky:-)
Ptáky jsme dneska řešily...Eva hledá motto pro svou diplomku...a našla, že přírodní je lepší než umělé:-)
V Polsku mají brrrindiány? Tedy, chudák Polák který ráčkuje nebo koktá:-)
Jasně, hlavně Jinddříšk s jeho 35 kily kila druhým závidí:-)

Legrácky

(Jindra, 22. 11. 2008 21:20)

Tedy, holky, že se nestydíte. Dělat si legrácky z dobráckého mužíčka, který to se ženskými tak parádně umí a dává to proto všem okolo najevo.

To víte, exoti nejsou pouze ptáci :-)

Indiáni jsou brrr. Jak Vám to může chutnat, ta sladká pěna... Poláci nemají zbytečně pro tuto pěnu svůj (oficiální) název.
Brrr.

Eviku, nedej se, kilo sem, kilo tam... Nenapadlo Tě, že Ti mnozí třeba i tak trochu závidí? Tvou robustní postavu Valkýry, která vyvolává přestavy :-D

No myslím že ne ..

(Evík K, 22. 11. 2008 18:11)

Tohodle asi nebude tak lehký urazit ... Už jsem si do ne i rejpla a on nic :D

a potom

(SiskaD, 22. 11. 2008 18:08)

se taky můžeš zeptat jestli je levák nebo pravák a dělá si to levou nebo pravou...a asi si budeš muset hledat jinej servis na výměnu kol:-)

Takže...

(Evík K, 22. 11. 2008 18:01)

Mám teda říct: "A Vy to děláte manželce?" a pak ještě: "A sobě si to děláte taky?" :D

Třeba ne

(SiskaD, 22. 11. 2008 17:39)

Třeba řekne, že manželka má servis jinde:D

Dekuji

(Evík K, 22. 11. 2008 17:37)

Já tě nemít :))) Pak poreferuju .. Jak mi odpálkuje že nejen manželce ale i milenkám :DDD

rada

(SiskaD, 22. 11. 2008 17:29)

No, přece úplně jednoduše přesně v jeho duchu se ho zeptáš : "No a vy to doma své ženě měníte sám?" Hlavně se ho neptej jestli jí "to" dělá sám, mohl by si totiž myslet, že nevěříš jeho schopnostem na úplně jiném poli než jsou auta...i když...s nasazováním gumy by to taky mohlo souviset:-)

hihi

(Evík K, 22. 11. 2008 17:23)

Janíku, ty jsi mě zase rozesmála, to snad neni možný. Vidíš to já asi prošvihla šanci jako hrom :) Takovejlde "chlap" .. ale asi tam pojedu jeste na nasazení zadních kol, až budu mít disky, takže mi musíš poradit jak ho stejně "rafinovaně" sbalim já :D

kecy a indiáni

(SiskaD, 22. 11. 2008 17:06)

Hele, a co když třeba z Tebe chtěl vypáčit že toho chlapa nemáš a potom Tě někam pozvat a krmit Tě vtipnejma historkama? Z těch se tolik nepřibírá...hlava nestačí z těch keců až tak rychle natékat...znám to, páč ani okolo mně se hlavouni nevyskytují.
No a indiáni? Jsem ve středu nebo v úterý zdlábla dva. Takže je příště nevoz babičce, která Tě vyprudí, nýbrž mně, páč je miluju a budu mimo slov díků držet hubu:-) Ovšem, jen než je sním;-) Pak Ti bude tloustnout hlava z mých keců a ničem:-)